Profesionální úklid

Vždy kvalitní úklidové služby

úklidové služby BrnoZákladem naší práce je profesionální tým osvědčených a zodpovědných pracovnic. Již několik let provádíme pravidelný úklid více než 15 brněnským společnostem. Na úklid veškerých prostor používáme výhradně vysoce kvalitní, účinné a ekologické čistící přípravky, které šetří životní prostředí, naše zdraví i vaši domácnost. Používáme také moderní uklízecí stroje a technologie, které nám umožňují zvyšovat kvalitu a rychlost úklidu. Stále však jsou naše služby vždy především osobní záležitostí a vše provádíme tak aby byl zákazník spokojen.

Jsme pojištěni proti případným škodám

Kdo nic nedělá, nic nepokazí. My pracujeme profesionálně a ručíme za kvalitu. Proto máme pojištění provozní odpovědnosti za škodu.

Odkud jsme a kam za Vámi přijedeme?

Našim působištěm je především Brno, ale také okresy Hodonín, Vyškov a Břeclav.

Jsme přesní a spolehliví

Zakládáme si na spolehlivosti, schopnosti komunikovat se zákazníkem a předcházet tak při úklidu jakýmkoli potížím. Dodržujeme domluvené termíny, časy i samotný harmonogram prováděné práce.

Naší zásadou je absolutní diskrétnost a perfektně odvedený úklid.

Umíme uklidit i to s čím si sami neporadíte

Poradíme si nejen s obyčejnou špínou způsobenou běžným provozem, ale také se silným znečištěním, které může vzniknout například při nečekaných a havarijních situacích.