Warning: Creating default object from empty value in /disk_1/www/cz/alenaondrova/www/wp-content/themes/simplicity/functions/admin-hooks.php on line 160

Mytí oken a čištění žaluzií

Umýváme okna tak, abyste vše viděli jasně

Naši pracovníci jsou profesionálové. Víme jak okna správně umýt tak, aby byla čistá a vše proběhlo rychle bez jakýchkoli problémů a škod. Používáme moderní technologie a díky tomu dokážeme umýt i silně znečištěná okna. Provádíme mytí oken pro známé Brněnské firmy i pro domácnosti. Rádi přijedeme i k Vám.

Jednorázové mytí oken

Umyjeme Vaše okna po stavebních úpravách, rekonstrukci bytu. Pomůžeme Vám také s generálním úklidem. O nic se nestarejte. Přivezeme si veškerou potřebnou techniku a pomůcky. Postaráme se také o sundání, vyprání a pověšení záclon.

Pravidelné mytí oken

Pravidelné mytí okenPravidelné mytí oken je důležité. Okna v bytech je třeba umývat pravidelně, abyste se po delším čase nemuseli trápit s jejich větším znečištěním. Pro firmy pak bývá umývání oken v pravidelných cyklech také prestižní záležitostí. Málokterá firma si může dovolit zvát klienty do prostor se špinavými okny. Úklid a mytí oken provedeme v době, která Vám bude vyhovovat a spojíme ho s čištěním žaluzií i parapetů.

Přípravky na mytí oken

Mytí oken provedeme přípravky, které jsou účinné a zároveň ekologické. Pokud budete mít speciální požadavky, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Čištění parapetů a žaluzií

Čistíme plastové, kovové, dřevěné i keramické parapety. Vyčistíme vnější i vnitřní žaluzie.

Jak pracujeme a odkud jsme

Poskytujeme úklidové a čistící služby v Brně, v okolí Brna a v okresech  Brno – venkov, Břeclav, Vyškov, Hodonín. Domluvíme předem datum a hodinu návštěvy tak, abychom Vám plně vyšli vstříc.