Úklidové služby

Úklidové služby Alena Ondrová

Rodinnou firmu Úklidové služby Alena Ondrová, která sídlí v Újezdu u Brna, jsme založili již v roce 2003, abychom poskytli co nejkvalitnější úklidové služby domácnostem a firmám.  Za dobu své působnosti jsme získali řadu, stálých zákazníků, jejichž spokojenost je i naší vizitkou. Úklidové práce poskytujeme v Brně, ale také v okresech Břeclav, Vyškov a Hodonín. a v blízkém okolí.

Byty a rodinné domy v Brně a v okolí Brna

Každý jistě znáte situaci, kdy nestíháte uklízet, nebo narazíte v domácnosti na špínu, kterou nedokážete sami spolehlivě a pohodlně zvládnout. Zabýváme se úklidem domácností v bytech a rodinných domech již od vzniku firmy a máme s touto činností bohaté zkušenosti.

Kancelářské a komerční prostory

uklid-099Firmy a organizace v dnešní době dobře vědí, že se vyplatí najmout si profesionální úklid. Firmy, které mají uklizečky jako zaměstnance často bojují  s jejich neprofesionalitou a rozvojem jejich schopností a zkušeností. Úklid není jednoduchá záležitost, protože každá firma má svá specifika. Náš profesionální uklízecí tým má bohaté zkušenosti a je zárukou dobře odvedené práce.

 

 

Úklidové služby, které nabízíme

Nabízíme úklidové práce jednorázové nebo pravidelné.

Kdy a kam k můžeme přijet?

Úklidy provádíme v kterýkoliv domluvený den a hodinu. Našim působištěm je především Brno, ale také okolní města jako je Břeclav, Hodonín, Vyškov a celé tyto okresy.

Čím uklízíme a čistíme

Při úklidech používáme moderní technologie a vysoce kvalitní, účinné a ekologické čistící přípravky, které šetří životní prostředí, naše zdraví i vaši domácnost.

Nechceme růst až do nebes – chceme být lepší a lepší

Naší snahou není expanze na trhu, ale získávat zákazníky svým přístupem a úrovní úklidových služeb.

Klademe velký důraz na dobře odvedený úklid, dodržení domluveného harmonogramu práce a termínu úklidu.

K dlouhodobým firemním cílům, které jsou součástí naší strategie rozvoje úklidových služeb, patří především zkvalitňování služeb. Nesnažíme se pronikat překotně na nové trhy, ani získat za každou cenu co nejvíce klientů. Snažíme se nabídnout vždy jen to co jsme schopni provádět v maximální možné kvalitě.

Uklízíme s radostí

Víme a jsme přesvědčeni, že čistota domácnosti i kanceláře je nesmírně důležitá. V hezky uklizených, čistých a voňavých místech se budete cítit ve větším pohodlí, příjemně a s naprostým klidem se můžete věnovat svoji rodině či svým pracovním povinnostem.