Úklid kanceláří a firemních prostor

Čistota, plnění termínů a zodpovědnost

Nabízíme firmám úklid kanceláří a komerčních prostor o rozloze max 1 000 m². Naše úklidové služby můžete využít jednorázově nebo pravidelně.

Naše služby

  • Jednorázový úklid – k jednorázovému úklidu si přivezeme veškeré úklidové pomůcky a prostředky s sebou. Pracujeme s moderními čistícími technologiemi a ekologickými přípravky. Orientační ceny jednorázového úklidu najdete v ceníku služeb.
  • Pravidelný úklid – poskytujeme denně anebo s frekvencí dle potřeb zákazníka. Minimálně však 1x za 14 dní. Orientační ceny pravidelného úklidu najdete v ceníku služeb.

uklid-090shutterstock_57691102 (Custom)uklid-067 uklid-099

Kde uklízíme

Provádíme úklid kanceláří v Brně a v okolí Brna. Pokud jste z měst nebo okresů jako je Hodonín, Břeclav a Vyškov, kontaktujte nás a rádi se s Vámi domluvíme také.

Úklid firemních prostor zahrnuje:

A dále dle individuálních požadavků zákazníka.

Jsme pojištěni proti případným škodám

Při úklidu postupujeme vždy s maximální opatrností. Proto jsme kvalitně pojištěni a v případě škod vše vyřešíme.

Proč si vybrat právě nás?

Firma Úklidové služby Alena Ondrová existuje od roku 2003. Za dobu naší existence jsme si vytvořili stabilní okruh firem, které jsou s našimi úklidovými a čistícími pracemi spokojené. Naše klientela se kontinuálně pozvolna rozšiřuje, ale zaměřujeme se především na vylepšování kvality služeb. Majitelům firem vycházíme vstříc tak, abychom vždy zajistili splnění jejich požadavků a uspokojili potřeby firmy i jejich zaměstnanců. Zeptejte se našich klientů jak jsou s námi spokojeni.