Čištění sedaček

Čistíme obývákové, kuchyňské i rohové sedačky s textilními potahy a čalouněním

V obývacím pokoji se scházíme, odpočíváme, díváme se na televizi, ale často tam také jíme a bavíme se. Sedačka a její povrch, potahy nebo čalounění tím trpí. Pomůžeme Vám udržet Vaši sedačku čistou a pěknou.

Prostředky na čištění sedačky

Čištění sedaček BrnoČištění sedaček provádíme buď mechanicky za pomocí ekologických, šetrných čistících přípravků nebo hloubkově pomocí extrakčního čištění. Kterou metodu použijeme, posuzujeme podle znečištění povrchu a materiálu ze kterého je povrch sedačky vyroben. Kožené sedačky čistíme pomocí šetrných roztoků určených speciálně pro toto použití.

Čištění semišové sedačky

Semiš je citlivý materiál, který je třeba šetrně ošetřovat i čistit, aby byl stále pěkný a udržel si svoje unikátní a příjemné vlastnosti. Víme jak na to a dokážeme rychle a důkladně vyčistit i zašlé skvrny. Pokud nepomůže chemické a mechanické čištění, provedeme hloubkové vyčištění průtokem vody s ekologickým, biologicky šetrným, čistícím prostředkem.

Druhy čištění a používané technologie

Mechanické čištění – neboli suché čištění. Provádí se pomocí kartáčů, vysavačů, párou a chemicky.

Extrakční metoda – hloubkové čištění mokrou cestou. Funguje tak že se voda s čistícím přípravkem pod tlakem vstřikuje na čištěné místo a strhává průtokem uvolněné nečistoty, které jsou vzápětí vysáty do odpadní nádoby.

Parní čištění – Provádíme pomocí vysokotlakého parního čističe LUX. Čištění horkou párou je vynikající způsob dezinfekce. Při jejím použití dojde ke zničení roztočů a odstranění zašlé nečistoty.

Objednejte si vyčištění sedačky a zjistěte cenu

Čistíme kdykoli. Naše služby nabízíme na území Brna, v jeho okolí a v okresech Brno – venkov, Břeclav, Hodonín a Vyškov. Podívejte se do našeho ceníku a objednejte si naše služby.