Extrakční hloubkové čištění

Hloubkové neboli extrakční čištění koberců

čištění kobercůNěkdy se tento účinný  způsob čištění nazývá také mokré čištění nebo tlakové. Jak to vlastně funguje? Čistící roztok je pod tlakem vháněn pod povrch koberce a následně je znečištěná kapalina odsávána pomocí speciální hubice. Výsledky jsou ihned viditelné. Čištěný povrch zůstává po celé proceduře mírně vlhký. Při větším rozsahu čištěných ploch je tedy dobré zajistit dostatečné větrání a čas pro vyschnutí.

 

 

Použití extrakčního čištění

Používá se k čištění koberců, ale také pro čištění čalouněného nábytku. Velmi dobře je tato metoda použitelná pro čištění čalouněných pohovek, křesel a také například židlí s čalouněním.

Je metoda vhodná i proti špíně způsobující alergie?

Ano, je tomu tak. Extrakcí se z koberců a dalších povrchů doslova vytáhne všechno co může alergiky dráždit. Zejména se jedná o roztoče, spóry plísní a zaseknuté prachové částice, které nelze vysát ani nejvýkonnějšími konvenčními vysavači.

Objednejte si naše služby

Jsme Vám k dispozici v Brně, okolí Brna, v okresech Brno – venkov, Břeclav, Vyškov a Hodonín. Zavolejte nám a rádi se s Vámi domluvíme na čase i ceně čištění. Přijedeme k Vám 7 dní v týdnu.