Generální úklid

Velký úklid

Generální úklid. To sousloví mnohé lidi, firmy i zaměstnance děsí tak, že raději neuklízejí. Rádi Vás zbavíme dilematu jestli máte uklízet, nebo nemáte. Zkrátka vše uklidíme a budete mít hotovo. Neskončíme dokud nebude vše uklizeno tak. Váš klid, spokojenost a pocit čistoty je pro nás totiž rozhodující.

Uklízíme do hloubky i do šířky

Pro důkladné vyčištění, látkových, tkaných a čalouněných povrchů použijeme hloubkové vodní čištění. Pro odstranění zašlé špíny pak parní čistič nebo ekologické přípravky, které nám usnadní mechanické čištění, tedy utírání a umývání. Uklízíme malé i velké prostory.

uklid-057 uklid-081 uklid-090 (Custom) uklid-003

Čistící stroje

Dokážeme uklidit i veliké byty, rozsáhlé výrobní a komerční prostory. Máme k dispozici čistící a úklidové stroje s jejichž pomocí zvládneme vše v krátkém čase. To na co nestačí stroje pak uklidíme a vyčistíme ručně.

Jsme pečliví

Generální úklid provádíme zpravidla proto, abychom odstranili špínu, bakterie a plísně i v místech, která jsou při úklidu většinou nedostupná nebo v místech na která se většinou zapomíná. Uklízení bývá totiž často jen přerovnáváním věcí, děláním pořádku a na pořádné gruntování se zapomíná. Nevadí, nechte své starosti nám a objednejte si úklidové služby na míru od profesionálů.