Pravidelný úklid

Pravidelný úklid bytů a domů

Potřebujete profesionálně uklidit byt, dům nebo jiné prostory v domě či bytě? Úklid a čištění je náš denní chleba. Naši pracovníci jsou spolehliví, výkonní a dobře znalí postupů úklidu a čištění. Vše co děláme, děláme tak, aby jste byli s naší úklidovou firmou spokojeni.

Umíme uklidit obývací pokoj, ložnici, kuchyni, záchod i koupelnu. Profesionálně vyčistíme obklady i spáry mezi kachličkami tak, abychom je zbavili nejen špíny, ale také plísní. Na čalouněný nábytek, koberce a matrace používáme hloubkové čištění, které zbaví povrch špíny a pronikne i pod povrch. Díky tomu dokážeme zbavit nábytek roztočů a i spór plísní.

Naše služby ocení také alergici. Používáme přípravky, které jsou účinné, ale současně ekologické. Použití čistících prostředků konzultujeme s klientem před zahájením prací a dokážeme mu vyjít vstříc tak.

Pravidelný úklid kanceláří a komerčních prostor

Není firma jako firma. Každá organizace má svá specifika. Úklid v kancelářských prostorách je zcela jiný než úklid výrobních nebo administrativních prostor. Výrobní prostory bývají často.

Víme jak na to – Používáme technologie, které jsou vhodné pro různé povrchy a materiály. Používáme chemické čištění, které se však nehodí na vše. Proto na některé povrchy nasazujeme parní čištění nebo hloubkové čištění vodou.

shutterstock_57691102 (Custom)

Vaše soukromí

Během úklidu plně respektujeme domluvené hranice a uklízíme pouze to co jsme domluvili. Pokud narazíme na nejasnosti, dotazujeme se okamžitě klienta.

V rámci pravidelného úklidu provádíme také:

Veškeré činnosti záleží na domluvě.

Cena úklidu

Každý klient i jeho potřeby jsou unikátní. Proto není ani cena úklidu stejná. Můžeme Vám nicméně nastínit za kolik děláme jednotlivé úkony. Podívejte se do našeho ceníku úklidových služeb.

Potřebujete objednat úklid? Zavolejte nám a my se s Vámi rádi sejdeme nebo po telefonu domluvíme.