Čištění čalounění

Pravidelné čištění čalouněného nábytku

Koupili jste si čalouněný nábytek? Zjistili jste že se začíná špinit, nebo se změnila či vytratila jeho vůně a přirozená barva? Pak je nejvyšší čas, aby jste ho svěřili do rukou profesionálů a nechali ho vyčistit.

Hloubkové čištění čalounění

čištění čalouněného nábytkuExtrakční neboli hloubkové čištění je efektivní způsob, který vyčistí nejen povrchovou špínu, ale také roztoče, bakterie a plísně, které žijí pod povrchem. Vyčištění extrakční metodou tedy pomůže nejen odstranit nečistotu a skvrny, ale také odlehčí Vašemu zdraví. Obzvláště citelné je to u alergiků, kteří jsou citlivé na plísně, prach a roztoče.

Čistíme sedačky, židle i další nábytek

Čistíme kuchyňské sedačky i sedačky pro obývací pokoje a také židle. Dokážeme vyčistit také rohové sedačky, ke kterým je horší přístup. Provádíme čištění v bytech i v kancelářích. Vyčistíme i větší množství čalouněného nábytku. Používáme ekologické a biologicky snadno odbouratelné čistící prostředky. Na každý typ nábytku volíme jiné čistící prostředky. Vždy se řídíme našimi bohatými dlouholetými zkušenostmi.

Cena a objednávka čištění čalouněného nábytku

Objednejte si naše služby, které poskytujeme v Brně a v okresech Brno – venkov, Vyškov, Břeclav, Hodonín. Vážíme si Vašeho času a víme že ho máte málo. Proto Vám vyjdeme vstříc a přijedeme k Vám ve všedních dnech i o víkendu v čase na kterém se předem domluvíme. Prohlédněte si ceník čištění.