Čištění domácího i kancelářského vybavení

Vyčistíme i zašlou špínu

Během svého používání se každé vybavení domácnosti postupně špiní, vznikají skvrny. A nejen to. V látkových částech nábytku a v kobercích se usazují také roztoči, kteří mohou u některých citlivějších lidí vyvolávat zdravotní potíže. Pomůžeme Vám vyčistit Vaši domácnost i kancelář či provozní prostory pomocí ekologických, bezpečných a velmi účinných čistících přípravků. Používáme šetrné a moderní technologie.

Přijedeme k Vám kdykoli

Pracujeme sedm dní v týdnu. Jsme Vám tedy k dispozici přesně v dobu kdy nás potřebujete. Dodržujeme domluvené časy a harmonogram prací.

Kam jezdíme čistit

Úklid kanceláří, Úklidové služby Brno

Provádíme čištění především v Brně, v okolí Brna, ale také v okresech Břeclav, Vyškov a Hodonín. Napište nám, nebo zatelefonujte, řekněte co potřebujete vyčistit a rádi Vám sdělíme ceny. Mezi naše stálé klienty patří majitelé bytů, domů, malé i velké Brněnské firmy. Podívejte se na naše úklidové reference. Provádíme pravidelné i jednorázové čištění a mytí.

 

Často kladené otázky:

Co čistíme?

Čištění koberců   |   Čištění sedaček   |   Mytí a čištění oken   |   Čištění čalounění

Vyčistíme čerstvou i zašlou špínu, roztoče, skvrny a cokoli budete potřebovat.

Mám více věcí k vyčištění, pomůžete mi?

Nevadí, domluvíme předem náročnost zakázky a přivezeme patřičnou čistící techniku, kterou vše bez problémů a včas zvládneme

Kolik stojí čištění?

Každá zakázka i jednotlivý zákazník je individuální. Rádi Vám spočítáme cenu čištění, jakmile budeme znát rozsah prací.

Musím něco před Vašim příjezdem připravit?

Ne, ve většině případů si poradíme sami. Pokud budeme potřebovat Vaši součinnost, domluvíme se s Vámi při telefonické, nebo e-mailové domluvě a před započetím prací.